Sıkmadık el bırakmıyor

  • Facebook da Paylaş
  • 03-03-2014
  • 0 yorum
  • 3454 okunma

BEYŞEHİR-AK Parti Beyşehir Belediye Başkan Adayı Murat Özaltun, ilçe merkezinin yanısıra gittiği kasaba ve köylerde de sıkmadığı el, hal ve hatırını sormadığı seçmen bırakmamak için gayret gösterdiğini söyledi.

Özaltun, yerel seçim sürecinin yaklaşması ile AK Parti İlçe Teşkilatı ile birlikte çalışmalara hız verdiklerini de belirterek, şunları kaydetti:

"Beyşehir'de tokalaşmadık el, ayak basmadık kara parçası bırakmamak niyetindeyiz. Şu ana kadar 8 belde ve 14 köyümüzü dolaştık, vatandaşlarımızla biraraya geldik. Bu ziyaretlerde, kamu kurumlarımızı, eğitim yapılan okullarımızı ve sivil toplum örgütlerimizi de ihmal etmedik ve bu yöndeki gezilerimizi tamamladık. İlçe teşkilat yöneticilerimizle beraber yaptığımız ziyaretlerde, çalışmalarımızı paylaştık. Özellikle okullarımızda yeni nesil gençlerimizle biraraya geldik ve onların istek ve taleplerini de dinledik." (Haber Merkezi)

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA