Kenetlendiler ve tek yürek oldular

  • Facebook da Paylaş
  • 21-02-2014
  • 0 yorum
  • 2698 okunma

Beyşehir’e bağlı beldelerin belediye başkanları birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergiledi, “Beyşehir Belediye Başkan Adayımız Murat Özaltun’un ve partimizin sonuna kadar arkasındayız.”dedi.

BEYŞEHİR-Beyşehir’e bağlı beldelerin belediye başkanları, yerel seçimler öncesinde birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergiledi, “Beyşehir Belediye Başkan Adayımız Murat Özaltun’un ve partimizin sonuna kadar arkasındayız”dedi.

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimler için geriye sayım başlarken,  ilçemize bağlı belde belediye başkanları bir araya gelerek ortak bir basın açıklaması yaptı.  İlçeye bağlı Üzümlü, Kurucuova, Yenidoğan, Bayavşar, Gökçimen, Gölyaka, Emen, Sevindik, Doğanbey, Kayabaşı, Karaali, Adaköy, Akçabelen ve Yeşildağ beldelerinin 14 AK Partili belediye başkanı, açıklamasında, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Beyşehir’in kazanmasının, bölgenin, beldelerin ve köylerin kazanması demek olduğunu ifade eden belde belediye başkanları şu değerlendirmelere yer verdi:

“Genel başkanımız ve Başbakanımız Reçep Tayip Erdoğan başta olmak üzere partimizin,Milletvekillerimizin ve Beyşehir Belediye Başkan Adayımız Murat Özaltun kardeşimizin sonuna kadar arkasında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Beyşehir’in  kazanması demek ,  bölgenin kazanması,beldelerimizin kazanması ,köylerimizin kazanması demektir. Türkiye’nin içinde bulunduğu süreci hepimiz yakından takip ediyoruz. Ülkemizin ilerlemesini  istemeyenler değişik senaryolarla  Partimizi, iktidarımızı yıpratmaya çalışmaktadırlar. Bizler böyle bir ortamda sessiz kalamayız ve kalmayacağız da. Özellikle bölgemizden çıkan iki  milletvekilimiz olan Mustafa Akış ve Gülay Samancı  ile  Konya Büyükşehir  Belediye Başkanımız hemşerimiz Tahir Akyürek’le birlikte  bölge olarak daha iyi hizmet alacağımızı biliyoruz. Burada böyle bir güç varken de Beyşehir’ de güç birliği yaparak herkesin   tek ses olarak Ak Parti Adayı  Murat Özaltun’un etrafında kenetlenmesini arzu ediyoruz . Bizler 14 belediye başkanı olarak destek kararımızı aldık, başka bir partiden belediye başkanı seçilmesini hem bölge adına hem de siyaset adına  doğru bulmuyoruz . Belediye Başkanları olarak yatırmların nasıl geldiğini , hangi aşamalardan geçtiğini en iyi bilenlerdeniz.  İktidarın olduğu, milletvekillerinin olduğu ,büyükşehir belediye başkanını n hemşerimizin olduğu bir şehirde başka bir partiden belediye başkanı seçmek maceradan öte bir şey olmaz.Bizler şunu umut ediyoruz ve gözlüyoruz .Çok kısa sürede Beyşehir’in daha büyük hizmetler alarak kalkınmasını, büyümesini, daha marka bir şehir olacağının sinyallerini alıyoruz ve biliyoruz.

        Bizler bugüne kadar beldelerimizde belediye başkanı olarak görev yaptık. İyisiyle kötüsüyle beldelerimizin sorunlarını çözerken adeta tekeden süt çıkardık. Bugün ise görevlerimizi tamamlamış olarak seçimlerde yer almayacağız.  Bundan sonraki süreçte de  beldelerimizn sorunlarını hem büyükşehir hem de  Beyşehir bünyesinde takipçisi olarak  yardımlarımızı esirgemeyeceğiz. Bizlerde ‘biz varsak varız, biz yoksak yokuz’  felsefesi olmadı ,olmayacak da…  Bizler hizmet için varız. Millet için varız .Belediye Başkanlığında görevimiz bu kadarmış.  Bundan sonraki süreçte hem partimiz olan Ak Parti camiasına, hem Belediye başkanlarımıza desteklerimizi sürdüreceğiz. Seçimlerin bölgemize, ülkemize hayırlı olmasını diliyor,r tüm beldelerimiz adına saygılarımızı sunuyoruz.” (Haber Merkezi)

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA