Kaymakama Veda Yemeği

  • Facebook da Paylaş
  • 13-09-2018
  • 0 yorum
  • 3803 okunma

Hüyük Kaymakamlığından Yenifakılı  Kaymakamlığına atanan Kaymakam Emre Zeyrek, onuruna verilen veda yemeğine katıldı.
Düzenlenen yemeğe Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Şahin, ilçenin diğer kurum amirleri ve muhtarlar katıldı.
 
Kaymakam Zeyrek,"7 Mart 2017 tarihinden itibaren şerefle görev yaptığım Hüyük ilçesinden 01/09/2018 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Yozgat Yenifakılı ilçesine atanmış bulunmaktayım. Nezdimde Hüyük ilçesinin yeri her zaman ayrı olacaktır. Hüyük’te Görev yaptığım süre zarfında şahısların menfaatini değil Devletin ve milletin menfaatini gözeterek vazife yapmayı kendime düstur edindim. Hak bildiğim yolda yürümeye çalıştım. Bundan sonraki görevlerimizde de hayırlı hizmetler yapmayı Allah’tan niyaz ediyorum. 
 
Bu vesileyle tüm Hüyük’lü hemşehrilerimi saygıyla selamlıyor, görev yerleri değişen Mülki İdare Amirlerine muvaffakiyetler diliyorum." dedi. (Yusuf Yaşar(
Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA