Hüyük'teki Okullarda Çalışacak İşçiler Kurayla Belirlendi

  • Facebook da Paylaş
  • 21-09-2018
  • 0 yorum
  • 3524 okunma

Hüyük ilçesinde bulunan eğitim kurumlarında toplum yararına program kapsamında çalışacak geçici işçiler noter huzurunda yapılan kura çekimiyle belirlendi.
 
 
 
Konya'nın Hüyük ilçesinde bulunan eğitim kurumlarında toplum yararına program kapsamında çalışacak geçici işçiler noter huzurunda yapılan kura çekimiyle belirlendi.
 
Hüyük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Konya Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü (İŞKUR) arasında imzalanan sözleşme uyarınca toplum yararına program kapsamında ilçedeki okullarda 2018-2019 eğitim öğretim döneminde çalıştırılacak 20 işçi, kura çekiminin ardından belli oldu.
 
Hüyük Belediyesi Kültür Etkinlikleri Salonu'nda gerçekleştirilen ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ünal'ın katıldığı kura çekiminde eğitim kurumları ve okullarda çalıştırılacak 20 personel belirlendi.
Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA