Hüyük Belediyesi dilencilere göz açtırmıyor

  • Facebook da Paylaş
  • 22-06-2017
  • 0 yorum
  • 3586 okunma

Hüyük İlçe Belediyesi zabıta ekipleri özellikle Ramazan ayının da gelmesiyle vatandaşların merhamet duygularını sömürmek isteyen dilencilere göz açtırmıyor. 
Hüyük Belediyesi zabıta ekipleri, Ramazan ayı ile birlikte ilçede sayıları çoğalan dilencilere yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Zabıta ekipleri, ilçe genelinde insanların merhamet duygularını sömürerek para toplayan dilencileri toplayarak cezai işlem uyguluyor.
Vatandaşların vicdanını sömürmeye kalkan dilencilere prim verilmemesi gerektiğini belirten Ereğli Belediye Başkanı Mehmet Şahin, Hüyük Belediyesi olarak dilencilere karşı olan uygulamalarımız devam edecek. Vatandaşlarımızdan gelen ihbarları da değerlendiriyoruz. Bu konuda hassasiyetlerinden dolayı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Biz Belediye olarak birçok ihtiyaç sahibi vatandaşımıza ulaşıyor ve yardımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Ve görüyoruz ki ihtiyacı olan hemşehrilerimiz ayaklarına kadar gitmemize rağmen ihtiyaçlarını dile getirmekte zorlanıyorlar. Hal böyleyken dilencilerin samimi olduklarını düşünmüyoruz ve halkımızın vicdanını sömürmelerine izin vermiyoruz” dedi.(Abdulhamit Yaşar)
Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA