‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor

  • Facebook da Paylaş
  • 26-05-2014
  • 0 yorum
  • 732 okunma

BEYŞEHİR-30 Mart yerel seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen Murat Özaltun’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor. 

Konya Çimento yönetimi, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü ve Türk Standartları Enstitüsü Konya Yöneticileri Başkan Murat Özaltun’u ziyaret etti. Başkan Özaltun, kendisini makamında ziyaret edip başarı dileyen ve hayırlı olsun temennilerini ileten misafirlerini Belediye çalışmaları hakkında bilgilendirdi.  

Belediye Başkanı Murat Özaltun’a ilk ziyareti Konya Çimento Genel Müdürü Kadir Büyükkara ve firma yöneticilerinden oluşan heyet gerçekleştirdi.

Belediye Başkanlığı öncesinde yönetici olarak görev yaptığı Konya Çimento yöneticilerini makamında kabul eden Başkan Murat Özaltun, “Uzun yıllar birlikte çalıştığımız yöneticilerimiz ve mesai arkadaşlarımızın ziyareti beni son derece mutlu etti. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Huriye Karahan Özdemir ve kurumun iletişim uzmanı Niyazi Uyanık da Belediye Başkanı Özaltun’u ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette IPARD destekleri ve ilçenin potansiyeli konularında fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özaltun, tarımdan hayvancılığa, süt işlemeden, kırsal turizme kadar birçok sahada destekleme projeleri olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu yetkililerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Türk Standartları Enstitüsü Konya Yöneticileri Belediye Başkanı Murat Özaltun’u ziyaret etti. 

Türk Standartları Enstitüsü Konya Müdürlüğü’nden; Baş Tetkik Görevlisi Zeynep Öztürk Çakıl ve Konya İl Koordinatörü Mehmet Ali Göksel, Başkan Murat Özaltun’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Başkan Murat Özaltun, Türk Standartları Enstitüsü çalışmaları konusunda bilgi veren, TSE Baş Tetkik Görevlisi Zeynep Öztürk Çakıl ve İl Koordinatörü Mehmet Ali Göksel’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. (Haber Merkezi)

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA