“Gün birlik günüdür”

  • Facebook da Paylaş
  • 20-02-2014
  • 0 yorum
  • 2683 okunma

BEYŞEHİR-AK Parti Beyşehir İlçe Belediye Başkan Adayı ve Konya İl Genel Meclisi Üyesi Savaş Yılmaz, “Gün birlik günüdür”dedi.

Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’den Beyşehir Belediye Başkanlığı için kamuoyunun de bildiği üzere kendisi ile birlikte 11 arkadaşı ile beraber aday adayı olduğunu anımsatarak, “Bu görev bir kişiye verilecekti. Nasip Murat kardeşimizeymiş.”dedi.

Aday adaylığı sürecinde ilçe halkının gerek şahsına, gerekse AK Parti’ye gösterdiği teveccüh ve desteklerin takdire şayan olduğunu ifade eden Yılmaz, “Bu tabloyu görmek, ilçesine hizmet etmeyi kendisine hedef edinmiş birisi olarak bana mutluluk ve motivasyon vermiştir. Bu süreç içerisinde dualarını esirgemeyen, desteğini veren bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte, inşallah aday olan, genç arkadaşımız Murat Özaltun kardeşimizin yanında yer alarak şahsının ve partimizin başarılı olabilmesi için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de her türlü desteği vermenin gayreti ve heyecanı içinde çalışmalarımıza devama edeceğimizin bilinmesini isterim.”dedi. Yılmaz, bundan sonraki yeni dönemle ilgili ise şu mesajları verdi:

“İl genel meclisi üyesi olarak ilçemize, beldelerimize ve köylerimize çok güzel hizmetler yaptık. Halkımızın mutluluğunu hep ön planda tuttuk. Bundan sonra da özellikle yeni Büyükşehir Belediyesi Yasası ile, Konya Büyükşehir Belediyesi’nden çok daha güzel hizmetler alacağımızı, şehirlerde ne varsa köy ve kasabalarda aynı hizmetlerin olacağını önümüzdeki dönemde hep birlikte göreceğiz.” (Haber Merkezi)
 

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA