Esnaf ziyareti yaptı

  • Facebook da Paylaş
  • 27-09-2014
  • 0 yorum
  • 969 okunma

AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Ahilik Haftası dolaysıyla AK Parti Karatay İlçe Kadın Kolları Başkan ve yönetimi ile esnaf ziyareti yaptı. Ziyarette esnafın sıkıntılarını dinleyen Gülay Samancı; ‘Ahiliğin temel misyonu, ahlaklı fertler yetiştirerek mükemmel topluma ulaşmaktır. Bu misyonun bugün de devam ettirilerek gelecek nesillere aktarılması gerekiyor’ dedi.

Ahilik Haftası dolayısıyla AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı; AK Parti Karatay İlçe Kadın Kolları Başkanı Münevver Yavaş ile İlçe Kadın Kolları Yönetimi, Karatay’da esnaf ziyareti yaptı.

Esnafla bir süre görüşen, esnafın sıkıntı ve taleplerini dinleyen AK Parti Konya Milletvekili

Ahiliğin temel misyonunun, ahlaklı fertler yetiştirerek mükemmel topluma ulaşmak olduğunu dile getiren Gülay Samancı, bu misyonun bugün de devam ettirilerek gelecek nesillere aktarılması gerektiğinin altını çizdi.

AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ve beraberindeki teşkilat mensupları, daha sonra Konya Şehit Aileleri Derneği’ni ziyaret ederek şehit aileleri ile bir araya geldi.

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA