Eğitim camiası veda yemeğinde

  • Facebook da Paylaş
  • 24-07-2014
  • 0 yorum
  • 740 okunma

BEYŞEHİR-Beyşehir ilçesinde, atama gören şube müdürleri için veda yemeği verildi. 

Beyşehir’de eğitim camiası, Mehmet Akif Ersoy Parkı’nda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen veda yemeği programında bir araya geldi. Uzun yıllar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görev yaparken son atamalarla Bursa ve Derebucak ilçelerine tayin olan Yusuf Karabacak ve Mahmut Göçüncü onuruna veda yemeği verildi. Yemeğe, Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Rüştü Beğendi, okul müdürleri, öğretmenler ve atama gören şube müdürleri katıldı.
Zaman zaman duygusal anların yaşandığı yemeğin ardından konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, Karabacak ile Göçüncü'ye eğitim camiasına verdiği hizmetlerden ötürü teşekkür etti, yeni görev yerlerinde başarı temennisinde bulundu.
Derebucak İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanan Karabacak, meslektaşlarından helallik isteyerek 18 yıl boyunca Beyşehir milli eğitimine en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştığını belirtirken, Mahmut Göçüncü de uzun yıllar görev yaptığı Beyşehir ve Beyşehir insanını unutamayacağını kaydetti. (Haber Merkezi)

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA