Ana Sayfa  /  

Av Tüfeği Üreticileri Davutoğlu’nu Ziyaret Etti

  • Facebook da Paylaş
  • 06-09-2016
  • 0 yorum
  • 1806 okunma

Beyşehir Silah Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Başkanı Hüseyin Kırıcı, yaptığı açıklamada, 4 kişiden oluşan bir heyetle av tüfeği üretimi yapılan Beyşehir’e bağlı Üzümlü Mahallesi’ndeki sektör temsilcilerinin derdine derman olmak için Türkiye Cumhuriyeti’nin 26.Dönem Başbakanı ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu’nu başkentteki evinde ziyaret ettiklerini belirtti.

Ziyarette Davutoğlu’na silah sektörü ile ilgili bilgiler aktardıklarını bildiren Kırıcı, şunları kaydetti: “Aynı zamanda Üzümlü’deki organize sanayi ihtiyacı ile ilgili sıkıntıları da Davutoğlu ile paylaştık. Bu konuda esnafımızın yaşadığı bazı zorlukları kendisine aktardık Görüşmemizde Davutoğlu’na Üzümlü’de üretilen av tüfekleri ile bölgedeki ihracatla ilgili bilgiler verdik. Bizleri evinde misafir eden Davutoğlu, sıkıntılarımızla ilgili yakından ilgilendi. Bu anlamda kendilerine teşekkür ediyoruz.”

Ziyarete, Başkan Yardımcısı Mehmet Onarır, dernek danışmanı Ali Turgut ve Basın Müşaviri Esra Çetin de eşlik ettiği kaydedildi.

sex shop   seks shop   vibratör   strapon   geciktirici siprey   bakire vibratör   dildo   realistik vibratör   kadın azdırıcı   erkek azdırıcı   penis pompası   penis büyütücü   sexy elbise   belden bağlamalı

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA