“Amacım Beyşehir’e hizmet etmek”

  • Facebook da Paylaş
  • 24-02-2014
  • 0 yorum
  • 2726 okunma

BEYŞEHİR-Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beyşehir Belediye Başkan Adayı Fikri Tokgözol, görev verilirse amacının Beyşehir’e hizmet etmek olduğunu söyledi.

Tokgözol, gazetemize yaptığı yazılı açıklamada, uzunca bir zamandır CHP olarak Beyşehir’de belediye başkan adayı gösterilemediğini vurgulayarak, “Be seçimlerde ise, şahsım uzun yıllar devlet memurluğu, idarecilik tecrübem ve özellikle işsizliğe çözüm yolları üretecek projelerimizle CHP’den Beyşehir Belediye Başkan adayı olarak karşınıza çıktım”dedi.

Kendisinin ne makam ne de koltuk sevdalısı olduğunun altını çizen Tokgözol, şu değerlendirmelere yer verdi:

“Allah’a şükür uzun yıllar o makamlarda bulundum, belediye başkanı olmamdaki tek amaç ise sadece ve sadece Beyşehirli vatandaşlarımıza hizmettir. Çünkü, Beyşehir’imizin özellikle son 10 yılı heba edilmiştir. Sizlerin de bildiği üzere, bırakın yatırımın gelmesini, mevcut kurumlarımız da elimizden gitmiştir. Benim amacım, bu kurumlarımızı tekrar ilçemize kazandırmak, ilçemize daha fazla yatırım yapılmasını sağlayarak, Beyşehir’imizi önce Konya’nın, sonra da Türkiye’nin incisi yapmaktır. Bu amaç doğrultusunda daha şimdiden ekibim ile birlikte yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.”

Tokgözol, açıklamasında, gösterdikleri gayretli çalışmanın diğer partilerin adayları tarafından da gözlendiğini dile getirerek, “Ancak, vatandaşlarımız üzerinde farklı algılar oluşturulmaya çalışılmaktadır. Bilinmesini isterim ki, hem partililerimiz, hem de tüm hemşehrilerimizle kucaklaşmış, kenetlenmiş bulunmaktayız. Bizim hiçbir parti listesinde CHP’li arkadaşlarımız bulunmamaktadır. Diğer partilerin listelerinde CHP’li arkadaşlarımızın bulunduğunu söyleyenler, halkımızın büyük teveccühü ve yoğun ilgisi ile durdurulamaz yükselişimizi görünce, akılları sıra buna ket vurmaya çalışmaktadırlar. Ancak, bu davranışları boşa gayrettir. Çünkü biz aklımız ve yüreğimizle yolumuza devam etmekteyiz. Allah’ın izni ve değerli hemşehrilerimizin sağduyusu ile 31 Mart sabahı Beyşehir’imizde hakka hizmet ve halka hizmet anlayışı ile o makamda hizmet için hemşehrilerimizin emrinde olacağım. “ (Haber Merkezi)
 

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA