2 Öğrenci Teog'daki Soruların Tamamını Bildi

  • Facebook da Paylaş
  • 22-06-2017
  • 0 yorum
  • 3155 okunma

26-27 Nisan 2017 tarihlerinde düzenlenen Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında(TEOG)  Yunus Emre Ortaokulu öğrencisi Zeynep Meslina Demir ve Selki Nilüfer Aydoğdu Ortaokulu öğrencisi Özlem Kaplan 120 sorunun tamımına doğru cevap vererek büyük bir başarı elde ettiler.
Hüyük İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Gülnur Şan ve Suludere Şehit İsmail Şahin Ortaokulu öğrencisi Derya Özel de 120 sorunun 119 doğru cevapladılar. İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ünal ve öğrencilerimiz Hüyük Kaymakamı Emre Zeyrek’i makamında ziyaret etti.Hüyük Kaymakamı Emre Zeyrek öğrencileri altınla ödüllendirerek bundan sonraki yaşamlarında öğrencilerimize başarılarının devamını diledi.
Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ünal bu öğrencilerimizin başarılarına katkıda bulunan okul yöneticileri, öğretmen ve velilere teşekkür etti. (Abdulhamit Yaşar)
Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA